Zadzwoń do nas:   504 605 338
Napisz do nas:   biuro@primaconto.pl
Jesteś tutaj: Ogłoszenie o pracę

Ogłoszenie o pracę

Biuro Rachunkowe Primaconto Katarzyna Jasińska w związku z dynamicznym rozwojem i budową nowej siedziby w Mysłowicach poszukuje osoby na stanowisko:

MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PLAC

Miejsce pracy: Mysłowice

Zakres obowiązków:

• Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych oraz obsługa kadrowo-płacowa pracowników (m. in. przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy);
• Obsługa umów cywilnoprawnych;
• Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców; sporządzanie list płac;
• Rozliczanie składek ubezpieczeniowych związanych z wynagrodzeniami;
• Sporządzanie dokumentacji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
• Obsługa programu Płatnik i PROGRAMU KADROWO-PŁACOWEGO;
• Nadzór nad terminami szkoleń BHP, ważności badań lekarskich;
• Nadzór nad ewidencją czasu pracy; rozliczanie czasu pracy i absencji, rozliczanie zwolnień lekarskich;
• Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń.

Profil kandydata:

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Kadr i Płac;
• Wiedza z zakresu prowadzenia akt osobowych oraz dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
• Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych;
• Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Word;
• Samodzielność, rzetelność i doskonała organizacji pracy,
• Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i nastawienie na współpracę;
• Znajomość programu Płatnik i systemów kadrowo-płacowych;
Zapewniamy:
• Miła atmosfera pracy w zespole;
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
• Wsparcie doświadczonej kadry,
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• Możliwość podjęcia pracy od zaraz.
• Ubezpieczenie grupowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim (CV) na adres mailowy: primaconto@primaconto.pl. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Primaconto Katarzyna Jasińska z siedzibą w Mysłowicach, ul. Orzeszkowej 1b. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Biuro Rachunkowe Primaconto Katarzyna Jasińska z siedzibą w Mysłowicach, ul. Orzeszkowej 1b (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”.